XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki - 17 maja 2024 Dzień na Wydziale Fizyki UwB

Godzina: 11:00 - 13:00

banner_pfnis_2400x800_cytat.jpg

Ogłoszenie:

Wydział Fizyki UwB, Oddział Białostocki Polskiego Towarzystwa Fizycznego oraz Białostocki Oddział Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii zapraszają na XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki:

17 maja 2023 (11:00 – 13:00):
Dzień na Wydziale Fizyki UwB (ul. K. Ciołkowskiego 1L):
To różnorodna oferta ciekawych wykładów, pokazów oraz warsztatów z fizyki i astronomii.

Szczegółowy plan imprez:

plan_imprez.jpg

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny, chociaż na większość z nich obowiązuje rejestracja.
Szczegółowe informacje o imprezach festiwalowych oraz rejestracja dostępne są na stronie: https://podlaskifestiwal.pl/

Zapraszamy serdecznie!