Dzień Nauki w III LO w Białymstoku

22.04.2024

"Dzień Nauki" w III LO w Białymstoku to uczniowska inicjatywa - organizatorami imprezy są uczniowie, nie nauczyciele. Wydarzenie wpisane było w inicjatywę “Poczuj chemię do nauki!” w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii --- gratulujemy zaangażowania i umiejętności zarządzania!

Podczas "Dnia Nauki" prezentowały się największe regionalne uczelnie prowadząc wykłady w salach, a także na sali gimnastycznej prezentując studenckie koła naukowe. Wydział Fizyki prezentował koło naukowe robotyków Fi-BOT i projekt "Precyzyjna maszyna 2D/3D". Dodatkowo dr K. Gawryluk przedstawił "Fizykę w grach komputerowych" dla klas 2 i 3 (politechnicznych).

Dziękujemy za zainteresowanie prezentacją i za liczne pytania przy stoliku.