Nasi studenci uczestniczyli w targach CD-Action Expo w Łodzi - prezentowali tam swoją grę Star Vessel. Projekt ten powstaje od 6-ciu miesięcy w ramach konkursu Cyberiada na kole progamowania gier Fi-Gie(R)L, ale widać, że plany wykraczają poza tą rywalizację.

Podczas targów studenci zbierali opienie graczy o swojej własnej, pierwszej produkcji (tzw. feedback) - grze Star Vessel - pomimo faktu, że gra nie jest jeszcze ukończona. Ale to, co już mają - jak najbardziej było wystarczające do przedstawieniu szerokiemu gronu graczy. Wnioski? Podobało się! są rzeczy do poprawy, ale to co już jest ciekawe i warte dalszej pracy!
W wyjeździe i prezentacji gry uczestniczyli:
Uwaga: cały zespół tworzący grę to 9 osób. Wykupienie stoiska reklamowego, zakwaterowanie i przejazdy sponsorowane były przez Dziekana Wydziału Fizyki, a opiekunami wyjazdu byli:
Dodatkowo studenci nabywają doświadczenia w kontaktach z graczami na targach oraz mają możliwość poznania innych twórców gier - wymiana doświadczeń jest bardzo cenna! Warto zauważyć, że dwa dni targów to ciężka praca (w godz. 10-19 pierwszego dnia i 10-18 drugiego) - cały czas na nogach i cały czas w gotowości do rozmów z graczami - dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z zaangażowania naszych studentów. Dlatego też tort z okazji 30-tych urodzin magazynu CD Action był jak najbardziej zasłużony ;)
W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności Uniwersytetu w Białymstoku. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.