Inauguracja Roku akademickiego 2024/2025

27.09.2024
Data: 07.10.2024
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Zapraszamy na

Wydziałową Inaugurację

Roku Akademickiego 2024/2025

która odbędzie się 7 października 2024 roku o godz. 14:00

w auli 2011 (I piętro)

na Wydziale Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku

przy ul. Ciołkowskiego 1L w Białymstoku

Program uroczystości

• Hymn państwowy
  • Otwarcie uroczystości
  • Wystąpienie inauguracyjne Dziekana Wydziału Fizyki dr hab. Dariusza Macieja Satuły, prof. UwB
  • Immatrykulacja studentów
  • Gaude Mater Polonia
  • Wykład inauguracyjny prof. dr hab. Piotra Jaranowskiego pt. „Astronomia fal grawitacyjnych”
  • Gaudeamus
©2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.